(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

Vevői kapcsolattartó

Munkavégzés helye
Szombathely (HU)

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidős

Munkába lépés
Azonnal

Szükséges tapasztalat
Szakirányú tapasztalat

FELADATOK

  • Értékesítési operatív feladatok elvégzése
  • Vevői kapcsolattartás
  • Vevői rendelések kezelése
  • Közreműködés a termelési programok készítésében
  • A vevők által kezdeményezett fejlesztések koordinálása
  • A partnertől érkező minőségi reklamációk kezelése
  • Havi, éves értékesítési tervek összeállításához szükséges adatszolgáltatás, terv – tény adatok teljesülésének folyamatos követése, eltérések elemzése.

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret
  • Angol nyelvismeret előny
  • Jó kommunikációs készség
  • 1-2 éves logisztikai/értékesítési területen szerzett tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK

  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatások (vonzó kezdő alapbér, béren kívüli juttatási rendszer, ösztönző prémium rendszer)

KAPCSOLAT

Kapcsolattartó: Gyöngyi Fekete
E-Mail: jelentkezes@paccor.com
T: +36 94 522 505

Cím: PACCOR Hungary Kft.
6. Puskas Tivadar Street
9700 Szombathely, Hungary
www.paccor.com/career

Szeretne tudásával egy globális vállalat tagja lenni és pozitív változást hozni a jövőben? Jelentkezzen most, legyen csapatunk tagja és valósítsa meg karrier céljait.