(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki naszym produktom i niestandardowym rozwiązaniom klienci, zarówno globalne koncerny, jak i lokalne firmy, traktują nas jako partnera pierwszego wyboru w zakresie ochrony żywności, a także innych  produktów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym, a nierzadko je wyprzedzają, m.in. dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i nieszablonowemu podejściu w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce Pracy
Siemianowice Śl. (PL)

Wymiar czasu pracy
Pełen etat

Data zatrudnienia
Od zaraz

Poziom
Specjalista

ZADANIA

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie przyjęcia zamówienia i jego realizacji,
  • Kontrola i realizacja zamówienia pod względem dostępności towaru oraz terminowości dostawy,
  • Koordynacja nowych projektów graficznych oraz ich rozliczania z klientem,
  • Rejestracja i przetworzenia zamówienia w zakresie łańcucha logistycznego,
  • Aktualizacja zamówień, forecastów oraz cenników w systemie LX,
  • Kontrola i analiza prawidłowości dostaw,
  • Odpowiedzialność za respektowanie ustalonych warunków współpracy z klientami, monitorowanie płatności, monitorowanie stanów magazynowych,
  • Wystawianie faktur sprzedaży oraz innych dokumentów związanych z obsługą klienta i ich bieżąca kontrola,
  • Współpraca z innymi Działami Firmy.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe,
  • J. angielski umożliwiający swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, ERP LX system zarządzania przedsiębiorstwem,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • Asertywność, sumienność i odpowiedzialność.

OFERUJEMY

Praca w PACCOR to praca w innowacyjnej i otwartej firmie, która dba o zaangażowanie i motywację wszystkich pracowników. Ważne jest dla nas, aby każdy posiadał takie same możliwości, abyśmy się rozwijali poprzez wymianę doświadczeń oraz cenili siebie nawzajem. Siła różnorodności środowisk, sposobów rozwiązywania problemów, wiedzy osobistej, płci i kultury sprzyja naszemu rozwojowi i inspiruje całą organizację. To dlatego, że kluczem do naszego sukcesu jest różnorodność i zaangażowanie naszych pracowników.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Dobre możliwości rozwoju zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Praca w dynamicznym zespole,
  • Premia za brak absencji,
  • Pakiet socjalny,
  • Refundacja kosztów doskonalenia (dofinansowanie nauki języków, studiów);
  • Premia uzależniona od poziomu realizacji ustalonych wskaźników,
  • Pracowniczy Program Emerytalny ( PPE),

KONTAKT

Osoba Kontaktowa: Katarzyna Komasinska
E-mail: katarzyna.komasinska@paccor.com
Telephone: +48 32 3588 545

Adres: PACCOR Polska Sp. z o.o.
Budowlana 6
41-100 Siemianowice Śląskie
www.paccor.com/career

Czy chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, aby stać się częścią  działań, które zmieniają teraźniejszość w zrównoważoną i bezpieczną przyszłość? Dzięki Twoim umiejętnościom i zaangażowaniu razem z nami, globalnym graczem, będziesz mógł się rozwijać i realizować ambitne projekty. Jeżeli Twoja odpowiedź jest pozytywna aplikuj już teraz.