(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki naszym produktom i niestandardowym rozwiązaniom klienci, zarówno globalne koncerny, jak i lokalne firmy, traktują nas jako partnera pierwszego wyboru w zakresie ochrony żywności, a także innych  produktów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym, a nierzadko je wyprzedzają, m.in. dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i nieszablonowemu podejściu w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb.

Ślusarz narzędziowy

Miejsce Pracy
Siemianowice Śl. (PL)

Wymiar czasu pracy
Pełen etat

Data zatrudnienia
Od zaraz

Poziom
Pracownik Fizyczny

ZADANIA

  • Obsługa urządzeń konwencjonalnych: tokarka, frezarka, szlifierka
  • Dokonywanie cyklicznych przeglądów form i narzędzi produkcyjnych według określonego harmonogramu (do przyuczenia , praca w zespole w Dziale Narzędziowym)
  • Dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w obsłudze konwencjonalnych maszyn obróbczych: tokarka, frezarka, szlifierka do płaszczyzn;
  • Mile widziane doświadczenie w Dziale Narzędziowym;
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych
  • Premię za brak absencji
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie urlopu, paczki wraz z imprezą mikołajkową dla dzieci)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Duże możliwości rozwoju dla najlepszych

KONTAKT

Osoba Kontaktowa: Katarzyna Komasinska
E-mail: katarzyna.komasinska@paccor.com
Telephone: +48 32 3588 545

Adres: PACCOR Polska Sp. z o.o.
Budowlana 6
41-100 Siemianowice Śląskie
www.paccor.com/career

Czy chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, aby stać się częścią  działań, które zmieniają teraźniejszość w zrównoważoną i bezpieczną przyszłość? Dzięki Twoim umiejętnościom i zaangażowaniu razem z nami, globalnym graczem, będziesz mógł się rozwijać i realizować ambitne projekty. Jeżeli Twoja odpowiedź jest pozytywna aplikuj już teraz.