(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki naszym produktom i niestandardowym rozwiązaniom klienci, zarówno globalne koncerny, jak i lokalne firmy, traktują nas jako partnera pierwszego wyboru w zakresie ochrony żywności, a także innych  produktów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym, a nierzadko je wyprzedzają, m.in. dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i nieszablonowemu podejściu w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb.

Pracownik Magazynowy

Miejsce Pracy
Siemianowice Śl. (PL)

Wymiar czasu pracy
Pełen etat

Data zatrudnienia
Od zaraz

Poziom
Pracownik Fizyczny

ZADANIA

  • Eksploatacja wózka jezdniowego, ręcznego elektrycznego i paletowego zgodnie z przeznaczeniem
  • Bieżąca realizacja zamówień produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją
  • Realizowanie planu rozładunków i załadunków do klientów zgodnie z specyfikacją i terminami awizacji
  • Prawidłowe rozróżnianie asortymentów i jakości palet
  • Poprawne wypełnianie dokumentacji rozładunkowej związanej z przyjęciem towarów
  • Dbałość o przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum zawodow,
  • Uprawnienia dotyczące obsługi wózków jezdniowych
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dodatek do pracy w systemie czterobrygadowym – 16% płacy zasadniczej
  • Premia miesięczna uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych
  • Premia za brak absencji
  • Program płatnych poleceń
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do przedszkola, paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczna pomoc finansowa, , bilety do kina)
  • Preferencyjne ceny prywatnej opieki medycznej (Medivocer)
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Duże możliwości rozwoju dla najlepszych

KONTAKT

Osoba Kontaktowa: Katarzyna Komasinska
E-mail: katarzyna.komasinska@paccor.com
Telephone: +48 32 3588 545

Adres: PACCOR Polska Sp. z o.o.
Budowlana 6
41-100 Siemianowice Śląskie
www.paccor.com/career

Czy chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, aby stać się częścią  działań, które zmieniają teraźniejszość w zrównoważoną i bezpieczną przyszłość? Dzięki Twoim umiejętnościom i zaangażowaniu razem z nami, globalnym graczem, będziesz mógł się rozwijać i realizować ambitne projekty. Jeżeli Twoja odpowiedź jest pozytywna aplikuj już teraz.