(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

Nyomdaipari gépkezelő

Munkavégzés helye
Szombathely (HU)

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidős

Munkába lépés
Azonnal

Szükséges tapasztalat
Szakirányú tapasztalat

FELADATOK

  • Anyagellátás biztosítása a nyomdagépen
  • Részvétel a termékváltási folyamatokban, annak előkészítésében
  • Gyártásközi dokumentáció
  • Minőség-ellenőrzés

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség, (nyomdaipari/műszaki ismeret/érzék előny)
  • Minimum 2 év nyomdaipari tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Szakmai végzettség (nyomdaipari szakiskola, OKJ-s gépkezelő, gépmester)
  • Rotációs nyomdagépen, műanyag fóliára történő nyomtatási gyakorlat
  • Korábban végzett nyomdaipari gépmesteri tevékenység (karrier lehetőség)
  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői végzettség és gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes alap órabér
  • Műszakpótlékok
  • Havi ösztönző br. 15.000 Ft/hó
  • Évvégi bónusz (bruttó 100.000 Ft/év egyszeri kifizetés)
  • Önkéntes túlóra lehetőség
  • Folyamatos 12 órás munkarend (több szabadnap, 1 évre előre tervezhető munkarend)

KAPCSOLAT

Kapcsolattartó: Gyöngyi Fekete
E-Mail: jelentkezes@paccor.com
T: +36 94 522 505

Cím: PACCOR Hungary Kft.
6. Puskas Tivadar Street
9700 Szombathely, Hungary
www.paccor.com/career

Szeretne tudásával egy globális vállalat tagja lenni és pozitív változást hozni a jövőben? Jelentkezzen most, legyen csapatunk tagja és valósítsa meg karrier céljait.