(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

Műszaki anyagraktáros

Munkavégzés helye
Szombathely (HU)

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidős

Munkába lépés
Azonnal

Szükséges tapasztalat
Szakirányú tapasztalat

FELADATOK

  • Kereskedelmi és speciális karbantartási és szerszámanyagok kezelése
  • Beérkezett termékek beraktározása
  • Gyártás és karbantartás igényeire történő árukiadás
  • Raktárkészletek nyilvántartása, leltározása
  • Kihelyezett költséghelyi és dolgozói készletek nyomon követése
  • Vállalat-, és raktár irányítási rendszerek használata
  • Tárolási technológia (liftek, polcok, állványok) kezelése

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány vagy hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • Műszaki anyagok készség szintű ismerete (ISO jelölések, szabvány metrikus méretek ismerete)
  • Egy műszakos munkarend vállalása, rugalmas munkavégzéssel
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • SAP, vagy más ERP rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

Alapbéren felüli, versenyképes juttatásaink

•    havi ösztönző (Br. 15.000 Ft)
•    év végi bónusz (Br. 100.000 Ft/év egyszeri kifizetés)

KAPCSOLAT

Kapcsolattartó: Gyöngyi Fekete
E-Mail: jelentkezes@paccor.com
T: +36 94 522 505

Cím: PACCOR Hungary Kft.
6. Puskas Tivadar Street
9700 Szombathely, Hungary
www.paccor.com/career

Szeretne tudásával egy globális vállalat tagja lenni és pozitív változást hozni a jövőben? Jelentkezzen most, legyen csapatunk tagja és valósítsa meg karrier céljait.