(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

Mechanikus karbantartási csoportvezető

Munkavégzés helye
Szombathely (HU)

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidős

Munkába lépés
Azonnal

Szükséges tapasztalat
Szakirányú tapasztalat

FELADATOK

  • Karbantartó munkatársak koordinálása, szakmai vezetése (kb 15fő)
  • Részvétel a megelőző karbantartási tervek, karbantartási dokumentációk elkészítésében, adatszolgáltatás a nyomon követésben, a végrehajtások ellenőrzése
  • Váratlan meghibásodásokkal kapcsolatos hibaelhárítási feladatok kiadása, az elvégzett feladatok ellenőrzése, a karbantartott, javított gépek, berendezések visszaadása a termelési egységeknek.
  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának biztosítása, meghibásodások csökkentése
  • TPM tevékenységek, javítási tevékenységek koordinálása, előkészítése, a folyamatok irányítása és végrehajtásának visszaellenőrzése
  • Külsős partnerek részére kiadott karbantartási feladatok koordinálása, ellenőrzése
  • Részvétel projektfeladatokban
  • Részvétel 5S LEAN és Kaizen fejlesztő munkában
  • Együttműködés a termelési területekkel, a társszervekkel
  • Mutatószámok követése, szükség esetén javító intézkedések foganatosítása
  • Csapatmunka

ELVÁRÁSOK

  • Befejezett gépész vagy mechanikai szakirányú végzettség.
  • Több éves szakmai tapasztalat üzemi karbantartás területén, termelő gépsorokkal
  • Vezetői tapasztalat, és vezetői képesség
  • Proaktív, gyakorlatias hozzáállás, csapatban való munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, lendületes tevékenység, pozitív hozzáállás
  • Mechanikai, pneumatikai, hidraulikai hajtás elemekkel végzett karbantartásokban, illetve javításokban való magasfokú jártasság
  • Számítógép kezelői gyakorlat felhasználó szinten (Excel, Word, Outlook)
  • A munkavédelmi, tűzvédelmi és higiéniai előírások betartása
  • Műanyag ipari termelőüzemben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete
  • Technikusi vagy felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK

Multinacionális vállalati háttér mellett fontos munkavállalóink elégedettsége, kiemelkedő munkahelyi környezet építése, melynek jegyében számos előnyt nyújtunk Önnek:

  • Biztos munkahely egy folyamatosan fejlődő, piacvezető multinacionális vállalkozásban
  • Megbízható, kiszámítható és stabil jövedelem
  • Bónuszok
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség

KAPCSOLAT

Kapcsolattartó: Gyöngyi Fekete
E-Mail: jelentkezes@paccor.com
T: +36 94522534

Cím: PACCOR Hungary Kft.
6. Puskas Tivadar Street
9700 Szombathely, Hungary
www.paccor.com/career

Szeretne tudásával egy globális vállalat tagja lenni és pozitív változást hozni a jövőben? Jelentkezzen most, legyen csapatunk tagja és valósítsa meg karrier céljait.