(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

Karbantartó-lakatos

Munkavégzés helye
Szombathely (HU)

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidős

Munkába lépés
Azonnal

Szükséges tapasztalat
Szakirányú tapasztalat

FELADATOK

  • Termelő gépek mechanikus karbantartása
  • Gépegységek és alkatrészek felújítása
  • Termelő gépek TPM karbantartásában való aktív részvétel
  • Energia üzemi hajtáselemek javítása
  • Hegesztő, lemezalakító tevékenységek

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú végzettség, tapasztalat előny (karbantartó-lakatos, géplakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Pneumatika, hidraulika ismeretek
  • Gépészeti csapágyszerelési ismeretek
  • Hegesztési ismeretek
  • Műszaki beállítottság, önállóság
  • Többműszakos munkarend vállalása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Havi ösztönző (Br. 15.000 Ft)
  • Év végi bónusz (Br. 100.000 Ft/év egyszeri kifizetés)
  • Önkéntes túlóra lehetőség
  • Műszakpótlék többműszakos munkarend esetén

KAPCSOLAT

Kapcsolattartó: Gyöngyi Fekete
E-Mail: jelentkezes@paccor.com
T: +36 94 522 505

Cím: PACCOR Hungary Kft.
6. Puskas Tivadar Street
9700 Szombathely, Hungary
www.paccor.com/career

Szeretne tudásával egy globális vállalat tagja lenni és pozitív változást hozni a jövőben? Jelentkezzen most, legyen csapatunk tagja és valósítsa meg karrier céljait.