(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

Gépkezelő / Gépkiszolgáló

Munkavégzés helye
Szombathely (HU)

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidős

Munkába lépés
Azonnal

Szükséges tapasztalat
Szakirányú tapasztalat

FELADATOK

  • Műanyag csomagolóeszközök (pl: margarinos doboz, sörös pohár, joghurtos pohár, gulyásos tányér, jégkrémes doboz) gyártása, csomagolása, újrahasznosításának előkészítése
  • Gyártásközi dokumentáció
  • Minőség-ellenőrzés
  • Gépátállásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • 8 Általános iskolai végzettség (középfokú végzettség, műszaki ismeret/érzék előny)
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Fizikai igénybevétel (nagy teherbírás)
  • Műszaki végzettség, ismeretek
  • Targoncavezetői jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • Akár bruttó 1.830 Ft/óra - belépő órabér (géptípustól függően)
  • Bruttó 15.000 Ft havi ösztönző
  • Műszakpótlékok
  • Teljesítmény bér
  • Év végi bónusz (bruttó 100.000 Ft/év egyszeri kifizetés)
  • Önkéntes túlóra lehetőség
  • Folyamatos munkarend
  • Pályakezdők, nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk
  • Munkavégzés helye: Szombathely

KAPCSOLAT

Kapcsolattartó: Gyöngyi Fekete
E-Mail: jelentkezes@paccor.com
T: +36 94 522 505

Cím: PACCOR Hungary Kft.
6. Puskas Tivadar Street
9700 Szombathely, Hungary
www.paccor.com/career

Szeretne tudásával egy globális vállalat tagja lenni és pozitív változást hozni a jövőben? Jelentkezzen most, legyen csapatunk tagja és valósítsa meg karrier céljait.