(Y)our Mission: Responsible

Together. Innovative. Sustainable.

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

Automatizálási mérnök

Munkavégzés helye
Szombathely (HU)

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidős

Munkába lépés
Azonnal

Szükséges tapasztalat
Szakirányú tapasztalat

FELADATOK

  • Automatizálás bevezetésének támogatása,
  • Automatizáláshoz kapcsolódó folyamatok megtervezése,
  • A jóváhagyott műszaki változtatások menedzselése, az adott területek bevonásával,
  • Dolgozói munkafolyamatok tervezése, optimalizálása (SMED projektek)
  • Szabványosított munkafolyamatok bevezetése, hatékonysági mutatók fejlesztése
  • Vizuál management fejlesztése üzemi területen
  • Oktatások megszervezése és megtartása
  • Együttműködés a gyár különböző osztályaival

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny gépész szakirány)
  • LEAN területen szerzett tapasztalat
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónuszok
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Közvetlen kollégák, családias hangulat

KAPCSOLAT

Kapcsolattartó: Gyöngyi Fekete
E-Mail: jelentkezes@paccor.com
T: +36 94522534

Cím: PACCOR Hungary Kft.
6. Puskas Tivadar Street
9700 Szombathely, Hungary
www.paccor.com/career

Szeretne tudásával egy globális vállalat tagja lenni és pozitív változást hozni a jövőben? Jelentkezzen most, legyen csapatunk tagja és valósítsa meg karrier céljait.